Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren 11 Belirti


Birçok kadınlar tarafından da merak edildiği üzere bir erkeğin aşık olduğunu gösteren 11 belirtiyi öğrenmeye ne dersiniz partnerinizin size gerçek anlamda aşık olup olmadığını bu 11 muhteşem belirti sayesinde kolayca fark edebilmektesiniz.

İşte Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren 11 Muhteşem Belirtiler;

1- Bir erkek size karşı duygular beslediğinde birlikte olduğunuz tüm ortamlarda şartlar ne olursa olsun mutlaka tüm dikkatini üzerinizde yoğunlaştırmaktadır.

2- Ayrıca bulunduğunuz ortamda kıravat kullanması da söz konusu olması durumunda sıklıkla kıravatı ile oynayacağını da belirtebilmekteyiz. Kıravatını düzeltmekte, gevşetmekte ve yeniden sıkmakta olup bu eylemin karşı tarafın yoğun bir şekilde heyecanlı olduğunu ve size karşı daha güzel bir görünüme sahip olmak istediğini göstermektedir.İlave olarak sürekli bir şekilde saçlarını düzeltmesi ve elini çenesine koyması da karşı tarafın size aşık olduğu anlamına gelmektedir.

3- Sizinle iletişime geçtiğinde mutlaka bir şekilde teninize dokunmak istemektedir, ancak bu eylemi gerçekleştirirken sadece arkadaş olduğunuz için yapmış gibi davranması da söz konusu olmaktadır.

4- Özellikle de en sıkıntılı ve üzgün olduğunuz süreçlerde sizi arayarak teselli etmek istemektedir.

5- Kafa dağıtmak açısından sizi dışarıda başbaşa kahve veya yemek davetine davet etmektedir.

6- Erkekler çoğunlukla moda, makyaj, dedikodu gibi eylemlerden hoşlanmamaktadırlar.Ancak sizi seven bir erkek tüm bu olumsuz eylemlere rağmen sizi dikkatli bir şekilde dinleyecek ve hatta size fikir dahi sunabilmektedir.

7- Baş başa sohbet ettiğiniz süreç boyunca size doğru eğilerek sohbet etmeye devam etmekte ve siz sözlerinize devam ettiğinizde de sürekli bir şekilde dudaklarınıza bakarak sizin dikkatli bir şekilde dinlemektedirler.

8- Kendi kariyerinden söz ettiğinde normalden daha fazla abartılı bir şekilde söz etmektedir. Herkesin yapabildiği sıradan bir iş kolunda yer alsa dahi sanki dünyayı kurtaracakmış gibi sevgi ve güveninizi kazanabilmek açısından abartılı cümle kalıpları kullanabilmektedir.

9- Sohbetlerinizde her fırsatta sizinle göz teması kurmaya gayret etmektedir.Size bakarak konuşurken gözlerini kıstıkları gibi keskin ve çapkın bakışlar atmaya gayret göstermektedirler.

10- Gerçek anlamda kaliteli bir uyku süreci alsa dahi her fırsatta sohbetinizden dolayı geceleri uyuyamadığını dile getirmektedirler. İlave olarak çok sıkıntılı olduğunu ve bu nedenle de içtiğini dile getirmektedirler, dile getirdikleri şeyler genellikle gerçeği yansıtsa dahi ilginizi çekmek açısından bu eylemlere başvurulmaktadır.

11- Yaşamınız ve çevrenizde yer alan diğer bireylere karşı da son derece nazik davranmaktadırlar. Bu sayede sevginizi ve daha çok değer vermenizi amaçlamaktadırlar.

Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren Belirtiler yukarıdaki listede sıralanmıştır. Aşık erkeklerde görülen 11 belirtiler sayesinde çevrenizdeki bir erkeğin size aşık olup olmadığını kolayca test edebilmektesiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
533
O Da Ne
Korkunç Korkunç
466
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
400
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
333
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
266
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
200
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
133
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
66
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
666
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
600
Kızdım
admin

İmparator

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Çoktan Seçmeli Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item