Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren 11 Belirti


Birçok kadınlar tarafından da merak edildiği üzere bir erkeğin aşık olduğunu gösteren 11 belirtiyi öğrenmeye ne dersiniz partnerinizin size gerçek anlamda aşık olup olmadığını bu 11 muhteşem belirti sayesinde kolayca fark edebilmektesiniz.

İşte Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren 11 Muhteşem Belirtiler;

1- Bir erkek size karşı duygular beslediğinde birlikte olduğunuz tüm ortamlarda şartlar ne olursa olsun mutlaka tüm dikkatini üzerinizde yoğunlaştırmaktadır.

2- Ayrıca bulunduğunuz ortamda kıravat kullanması da söz konusu olması durumunda sıklıkla kıravatı ile oynayacağını da belirtebilmekteyiz. Kıravatını düzeltmekte, gevşetmekte ve yeniden sıkmakta olup bu eylemin karşı tarafın yoğun bir şekilde heyecanlı olduğunu ve size karşı daha güzel bir görünüme sahip olmak istediğini göstermektedir.İlave olarak sürekli bir şekilde saçlarını düzeltmesi ve elini çenesine koyması da karşı tarafın size aşık olduğu anlamına gelmektedir.

3- Sizinle iletişime geçtiğinde mutlaka bir şekilde teninize dokunmak istemektedir, ancak bu eylemi gerçekleştirirken sadece arkadaş olduğunuz için yapmış gibi davranması da söz konusu olmaktadır.

4- Özellikle de en sıkıntılı ve üzgün olduğunuz süreçlerde sizi arayarak teselli etmek istemektedir.

5- Kafa dağıtmak açısından sizi dışarıda başbaşa kahve veya yemek davetine davet etmektedir.

6- Erkekler çoğunlukla moda, makyaj, dedikodu gibi eylemlerden hoşlanmamaktadırlar.Ancak sizi seven bir erkek tüm bu olumsuz eylemlere rağmen sizi dikkatli bir şekilde dinleyecek ve hatta size fikir dahi sunabilmektedir.

7- Baş başa sohbet ettiğiniz süreç boyunca size doğru eğilerek sohbet etmeye devam etmekte ve siz sözlerinize devam ettiğinizde de sürekli bir şekilde dudaklarınıza bakarak sizin dikkatli bir şekilde dinlemektedirler.

8- Kendi kariyerinden söz ettiğinde normalden daha fazla abartılı bir şekilde söz etmektedir. Herkesin yapabildiği sıradan bir iş kolunda yer alsa dahi sanki dünyayı kurtaracakmış gibi sevgi ve güveninizi kazanabilmek açısından abartılı cümle kalıpları kullanabilmektedir.

9- Sohbetlerinizde her fırsatta sizinle göz teması kurmaya gayret etmektedir.Size bakarak konuşurken gözlerini kıstıkları gibi keskin ve çapkın bakışlar atmaya gayret göstermektedirler.

10- Gerçek anlamda kaliteli bir uyku süreci alsa dahi her fırsatta sohbetinizden dolayı geceleri uyuyamadığını dile getirmektedirler. İlave olarak çok sıkıntılı olduğunu ve bu nedenle de içtiğini dile getirmektedirler, dile getirdikleri şeyler genellikle gerçeği yansıtsa dahi ilginizi çekmek açısından bu eylemlere başvurulmaktadır.

11- Yaşamınız ve çevrenizde yer alan diğer bireylere karşı da son derece nazik davranmaktadırlar. Bu sayede sevginizi ve daha çok değer vermenizi amaçlamaktadırlar.

Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren Belirtiler yukarıdaki listede sıralanmıştır. Aşık erkeklerde görülen 11 belirtiler sayesinde çevrenizdeki bir erkeğin size aşık olup olmadığını kolayca test edebilmektesiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

401
137 shares, 401 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
104
O Da Ne
Korkunç Korkunç
91
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
78
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
66
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
53
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
39
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
26
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
13
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
130
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
117
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan