Şimdi Üye Ol

Giriş

Parola Sıfırlama

Şifreni mı unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru ekle

Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren 11 Belirti

Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren 11 Belirti

Birçok kadınlar tarafından da merak edildiği üzere bir erkeğin aşık olduğunu gösteren 11 belirtiyi öğrenmeye ne dersiniz partnerinizin size gerçek anlamda aşık olup olmadığını bu 11 muhteşem belirti sayesinde kolayca fark edebilmektesiniz.

İşte Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren 11 Muhteşem Belirtiler;

1- Bir erkek size karşı duygular beslediğinde birlikte olduğunuz tüm ortamlarda şartlar ne olursa olsun mutlaka tüm dikkatini üzerinizde yoğunlaştırmaktadır.

2- Ayrıca bulunduğunuz ortamda kıravat kullanması da söz konusu olması durumunda sıklıkla kıravatı ile oynayacağını da belirtebilmekteyiz. Kıravatını düzeltmekte, gevşetmekte ve yeniden sıkmakta olup bu eylemin karşı tarafın yoğun bir şekilde heyecanlı olduğunu ve size karşı daha güzel bir görünüme sahip olmak istediğini göstermektedir.İlave olarak sürekli bir şekilde saçlarını düzeltmesi ve elini çenesine koyması da karşı tarafın size aşık olduğu anlamına gelmektedir.

3- Sizinle iletişime geçtiğinde mutlaka bir şekilde teninize dokunmak istemektedir, ancak bu eylemi gerçekleştirirken sadece arkadaş olduğunuz için yapmış gibi davranması da söz konusu olmaktadır.

4- Özellikle de en sıkıntılı ve üzgün olduğunuz süreçlerde sizi arayarak teselli etmek istemektedir.

5- Kafa dağıtmak açısından sizi dışarıda başbaşa kahve veya yemek davetine davet etmektedir.

6- Erkekler çoğunlukla moda, makyaj, dedikodu gibi eylemlerden hoşlanmamaktadırlar.Ancak sizi seven bir erkek tüm bu olumsuz eylemlere rağmen sizi dikkatli bir şekilde dinleyecek ve hatta size fikir dahi sunabilmektedir.

7- Baş başa sohbet ettiğiniz süreç boyunca size doğru eğilerek sohbet etmeye devam etmekte ve siz sözlerinize devam ettiğinizde de sürekli bir şekilde dudaklarınıza bakarak sizin dikkatli bir şekilde dinlemektedirler.

8- Kendi kariyerinden söz ettiğinde normalden daha fazla abartılı bir şekilde söz etmektedir. Herkesin yapabildiği sıradan bir iş kolunda yer alsa dahi sanki dünyayı kurtaracakmış gibi sevgi ve güveninizi kazanabilmek açısından abartılı cümle kalıpları kullanabilmektedir.

9- Sohbetlerinizde her fırsatta sizinle göz teması kurmaya gayret etmektedir.Size bakarak konuşurken gözlerini kıstıkları gibi keskin ve çapkın bakışlar atmaya gayret göstermektedirler.

10- Gerçek anlamda kaliteli bir uyku süreci alsa dahi her fırsatta sohbetinizden dolayı geceleri uyuyamadığını dile getirmektedirler. İlave olarak çok sıkıntılı olduğunu ve bu nedenle de içtiğini dile getirmektedirler, dile getirdikleri şeyler genellikle gerçeği yansıtsa dahi ilginizi çekmek açısından bu eylemlere başvurulmaktadır.

11- Yaşamınız ve çevrenizde yer alan diğer bireylere karşı da son derece nazik davranmaktadırlar. Bu sayede sevginizi ve daha çok değer vermenizi amaçlamaktadırlar.

Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren Belirtiler yukarıdaki listede sıralanmıştır. Aşık erkeklerde görülen 11 belirtiler sayesinde çevrenizdeki bir erkeğin size aşık olup olmadığını kolayca test edebilmektesiniz.

hakkında admin

Cevap bırakın