Şimdi Üye Ol

Giriş

Parola Sıfırlama

Şifreni mı unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru ekle

Boynunuzu gençleştirmenin 5 etkili yolu

Boyun genellikle yaşlanma belirtileri gösteren ilk yerdir. Bunun nedeni buradaki cildin vücudun diğer bölümlerine göre daha ince olması ve daha az yağ bezine sahip olmasıdır. Bu nedenle elastikliği daha hızlı kaybeder. Neyse ki, yaşa bağlı değişikliklerle etkili bir ...

Devamını oku
Her Gün Sarımsak Yerseniz Ne Olur?

Sarımsak, hepimizin bir kez de olsa yediği bir bitkidir. O kadar alışkınız ki, sarımsağın benzersizliğini fark edemiyoruz bile. Bu yiyeceğin faydalı özelliklerinin sadece sizi üşümekten korumak sınırlı olmadığını biliyor muydunuz? Peki her gün sarımsak yerseniz ne olur?

Devamını oku
Hayatınızı Aydınlatacak 4 Psikolojik Kural

Pozitif psikolojinin kurucularından Prof. Martin Seligman, bu tür psikoterapinin insanların güçlü yanlarını ortaya çıkararak hoş bir yaşam sürmelerine yardımcı olabileceğini kanıtlamak için araştırma yaptı. Olumlu bir felsefe ile yaşamaya teşvik ederek bireyleri daha mutlu hissetirmeyi amaçladı. İşte ...

Devamını oku
Karantinada izlenecek salgın konulu 4 film

Koronavirüs tehlikesi tüm dünya üzerinde devam ederken virüsün yayılmasını engellemek için hepimiz evde kalma devam ediyoruz. Karantina sürecinde canınız sıkılmaması için sizler için salgın konulu filmleri derledik. İşte karantinada izlenecek salgın konulu 4 film yazımızda.

Devamını oku