Şimdi Üye Ol

Giriş

Parola Sıfırlama

Şifreni mı unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru ekle

Buzdolabında saklanınca performansı artan 5 eşya

Buzdolabında saklanınca performansı artan 5 eşya

Evimizin olmazsa olmazlarından bir tanesi olan buzdolabını sadece yiyecek ve içecekleri saklamak için kullanıyoruz. Buzdolabı pek çok ürünü taze ve serin tutmanıza yardımcı olur. Fakat bunlar sadece yiyecek ve içecekten ibaret değil. Güzellik ürünlerinden ev eşyalarına kadar buzdolabınızda saklayarak performansını arttırabileceğiniz birçok eşya var. İşte buzdolabında saklanınca performansı artan 5 eşya yazımızda.

Yastık kılıfı

Hava sıcak olduğunda uyumaya çalışmak tam bir işkenceye dönüşüyor. Yastık kılıflarına başımızı koyduğumuzda bizi oldukça rahatsız edebiliyor. Yastık kılıfınızı uyumadan önce buzdolabında tutarak serin kalmasını sağlayabilirsiniz. Böylece sıcak havalarda daha rahat uyuyabilirsiniz.

Makyaj malzemeleri

Yaz aylarında makyaj malzemeleri eriyebiliyor ya da yumuşayabiliyor. Bu da kozmetik ürünlerin bozulmasına neden oluyor. Makyaj malzemelerinizi buzdoalbında saklayarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Göz kremi

Aynı makyaj malzemeleri gibi göz kremini de buzdolabında saklamak özelliklerini daha yoğun bir hale getirecektir. Göz kreminin serin olması göz çevresinde şişlik ve kızarıklığı da azaltacaktır.

Metal mutfak malzemeleri

Çırpma teli ya da metal kase gibi metal mutfak malzemeleri buzdolabında saklamanız yaptığınız yemeklerin tadını güzelleştirecektir. Krem şanti gibi tariflerde kullanacağınız ürünün soğuk olması kıvamı daha kolay bulmanızı sağlayacaktır.

Canlı çiçekler

Buzdolabınızda saklayabileceğiniz bir diğer ürün de canlı çiçeklerdir. Eğer çiçeklerinizin daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız buzdolabında tutabilirsiniz. Böylece hem daha uzun ömürlü hem de canlı ve yeni gözüken çiçeklere sahip olabilirsiniz.

hakkında Oğuzhan

Cevap bırakın