Buzzer +18 Enerji İçeceği Kullanımı ve Etkileri


Buzzer +18 enerji İçeceği kullanımı ve etkileri . Cinsel performans arttırıcı özelliği ile bilinmektedir. İster uzun süre ilişkiye girmek için , ister de ihtiyaç duyulduğu için kullanılabilir.

Kullanım Şekli :

İlişkiye girmeden yarım saat önce aç karnına tüketilmeli ve yavaş , yavaş ara ile 30 dk içinde tüketilmelidir . Karışık meyve aromalı olması sebebi ile içimi gayet iyidir . Ayrıca gazlı olması sebebi ile soğuk içmenizi tavsiye ederiz .

İçindekiler :

Su ,fruktoz şurubu ,Karbondioksit ,asitlik düzenleyici (Strik Asit E330 ), Buzzer’e Gücünü veren Epimedium Özütü (300mg/lt , (Epimedium halk arasında , azgın teke otu olarak da bilinir . ) Ginseng özütü (250mg/lt) Guarana Özütü (Kafein150 mg/lt) Renklendirici ( Karamel E150d ), Doğa ile özdeş karışık meyve aroması , Niasin , pantotrnik Asit ,Vitamin B6 ,Riboflavin , Vitamin B15 içermektedir .

Önemli Uyarılar :

Kesinlikle Alkol ile karıştırılıp ve ya öncesinde ,sonrasında içilmemelidir . 18 Yaşından küçükler  ve tüketmemelidir . Yaşlılar , Diabetik rahatsızlığı bulunanlar , Yüksek tansiyon hastaları ,Hamile ve emziren anneler , Metabolik rahatsızlığı bulunanlar ,Böbrek yetmezliği rahatsızlığı olanlar , Kafeine hasas kişiler için kullanımı tavsiye edilmez .

Sporcu içeceği değildir , yoğun fiziksel aktivite öncesi ve sonrası içilmemelidir . Günlük 300 ml den fazla tüketilmesi tavsiye edilmez .

Besin ve Enerji:

Besin öğeleri / (100ml)               Karbonhidrat / 12 g        Niasin / 8 mg (%44BRD)*          Pantoteknik Asit / 2mg (%33BRD )*

Enerji / 48 Kcal (204Kj )            Protein / 0 gr                   B6 / 2mg (%100 BRD )*              B2 / 0,6  mg (%37 BRD )*                        B12 /2mg (%200 BRD)*

Brd Beslenme referans değerleri

Sıkça Sorulan Sorular :

Buzzer +18 Nedir ?

Buzzer +18 cinsel gücü arttıran bir enerji içeceğidir . Normal enerji içecekleri ile karıştırılmamalıdır. Sadece cinsel gücü arttırmak için kullanılır . İçerisindeki Epimedium Özütü , Ginseng ve Kafein gibi uyarıcı maddeler ile normal performansınızı kat ve kat arttırır.  

24 saat ile 36 saat arası etkisi sürer. Etkisi kesinlikle kanıtlanmış bir üründür . Bana en iyisini tavsiye edin derseniz , kesinlikle Buzzer’ı tavsiye ederim . Buzzer +18 Enerji İçeceği Kullanımı ve Etkileri

Buzzer +18 Bağımlılık Yapar mı ?

Buzzer +18 Cinsel performansı arttıran enerji içeceğinde bağımlılık yapacak bilinmez bir madde yoktur sadece etki edecek kafein vardır . Epimedyum ve Ginseng de bağımlılık yapacak bir madde değildir .

Buzzer +18 Nerede üretiliyor ?

Buzzer +18 Türkiye’de faaliyet gösteren bir Türk firması tarafından üretilmektedir .

Buzzer +18 Dinen Caiz mi ?

Buzzer +18 ‘in içerisinde domuz eti ,yağı  bulunmaz , insan vicuduna zarar verecek bir madde olmadığından dinen caiz bir duruma geliyor .

Buzzer +18 İhtiyaç halleri :

Genelde , ilişki süresini maksimum seviyede tutmak isteyenler , anı yaşamayı sevenler daha çok tercih ediyor . Gün içerisinde yorulmuş erkekler akşam cinsel aktivite esnasında hayal kırıklığı yaşamamak için , partnerini tatmin etmek için tercih ediyorlar .

Psikolojik anlamda yorgun ve bitkin olan erkek , cinsel ilişki öncesi stres ve yorgunluğun verdiği etkiler ile mahçup duruma düşebilir. Bu doğal bir şeydir . Böyle durumlarda bitkisel gıda takviyeleri her zaman tavsiye edilen yardım yöntemidir .

Hem psikolojik durumundan kaynaklanan eksikliğini giderir , hem de yaşadığı başarılı cinsel ilişki sonrası daha mutlu olur. Bu durumda er kişinin psikolojisinin düzelmesine yardımcı olmaktadır.

Buzzer Shot +18 Enerji İçeceği

Buzzer +18 Shot Enerji İçeceği , taşınması kolay ve konsantre olarak üretilmiş olup , etkisinden taviz verilmemiştir . İstediğinizde kullanabilir , cebinizde gücünüzü taşıyabilirsiniz .

Ginsengli Karışık Meyve Aromalı Gazlı İçecek Buzzer +18 3in 1 enerji içeceği normal Buzzer enerji içeceğinden daha konsantre olarak üretilmiş olup etkisi azaltılıp veya uzatılmamış dır . Biraz daha acı bir tadı var ama içimi kolay.

İlişki öncesi 15 ile 20 dk öncesi içilmelidir. İsminin shot olmasına bakmayın , öyle tek seferde kafaya dikilip içilmesi tavsiye edilmez. Tavsiye edilen içim şekli ilişkiye girmeden 15 ile 20 dk öncesi ufak yudumlar ile yavaşça zamana yayarak içilmesidir . Bu şekilde içildiği taktirde daha etkili bir performans alınması söz konusu .


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
533
O Da Ne
Korkunç Korkunç
466
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
400
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
333
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
266
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
200
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
133
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
66
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
666
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
600
Kızdım
admin

İmparator

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Çoktan Seçmeli Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item