Şimdi Üye Ol

Giriş

Parola Sıfırlama

Şifreni mı unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru ekle

Buzzer +18 Enerji İçeceği Kullanımı ve Etkileri

Buzzer +18 Enerji İçeceği Kullanımı ve Etkileri

Buzzer +18 enerji İçeceği kullanımı ve etkileri . Cinsel performans arttırıcı özelliği ile bilinmektedir. İster uzun süre ilişkiye girmek için , ister de ihtiyaç duyulduğu için kullanılabilir.

Kullanım Şekli :

İlişkiye girmeden yarım saat önce aç karnına tüketilmeli ve yavaş , yavaş ara ile 30 dk içinde tüketilmelidir . Karışık meyve aromalı olması sebebi ile içimi gayet iyidir . Ayrıca gazlı olması sebebi ile soğuk içmenizi tavsiye ederiz .

İçindekiler :

Su ,fruktoz şurubu ,Karbondioksit ,asitlik düzenleyici (Strik Asit E330 ), Buzzer’e Gücünü veren Epimedium Özütü (300mg/lt , (Epimedium halk arasında , azgın teke otu olarak da bilinir . ) Ginseng özütü (250mg/lt) Guarana Özütü (Kafein150 mg/lt) Renklendirici ( Karamel E150d ), Doğa ile özdeş karışık meyve aroması , Niasin , pantotrnik Asit ,Vitamin B6 ,Riboflavin , Vitamin B15 içermektedir .

Önemli Uyarılar :

Kesinlikle Alkol ile karıştırılıp ve ya öncesinde ,sonrasında içilmemelidir . 18 Yaşından küçükler  ve tüketmemelidir . Yaşlılar , Diabetik rahatsızlığı bulunanlar , Yüksek tansiyon hastaları ,Hamile ve emziren anneler , Metabolik rahatsızlığı bulunanlar ,Böbrek yetmezliği rahatsızlığı olanlar , Kafeine hasas kişiler için kullanımı tavsiye edilmez .

Sporcu içeceği değildir , yoğun fiziksel aktivite öncesi ve sonrası içilmemelidir . Günlük 300 ml den fazla tüketilmesi tavsiye edilmez .

Besin ve Enerji:

Besin öğeleri / (100ml)               Karbonhidrat / 12 g        Niasin / 8 mg (%44BRD)*          Pantoteknik Asit / 2mg (%33BRD )*

Enerji / 48 Kcal (204Kj )            Protein / 0 gr                   B6 / 2mg (%100 BRD )*              B2 / 0,6  mg (%37 BRD )*                        B12 /2mg (%200 BRD)*

Brd Beslenme referans değerleri

Sıkça Sorulan Sorular :

Buzzer +18 Nedir ?

Buzzer +18 cinsel gücü arttıran bir enerji içeceğidir . Normal enerji içecekleri ile karıştırılmamalıdır. Sadece cinsel gücü arttırmak için kullanılır . İçerisindeki Epimedium Özütü , Ginseng ve Kafein gibi uyarıcı maddeler ile normal performansınızı kat ve kat arttırır.  

24 saat ile 36 saat arası etkisi sürer. Etkisi kesinlikle kanıtlanmış bir üründür . Bana en iyisini tavsiye edin derseniz , kesinlikle Buzzer’ı tavsiye ederim . Buzzer +18 Enerji İçeceği Kullanımı ve Etkileri

Buzzer +18 Bağımlılık Yapar mı ?

Buzzer +18 Cinsel performansı arttıran enerji içeceğinde bağımlılık yapacak bilinmez bir madde yoktur sadece etki edecek kafein vardır . Epimedyum ve Ginseng de bağımlılık yapacak bir madde değildir .

Buzzer +18 Nerede üretiliyor ?

Buzzer +18 Türkiye’de faaliyet gösteren bir Türk firması tarafından üretilmektedir .

Buzzer +18 Dinen Caiz mi ?

Buzzer +18 ‘in içerisinde domuz eti ,yağı  bulunmaz , insan vicuduna zarar verecek bir madde olmadığından dinen caiz bir duruma geliyor .

Buzzer +18 İhtiyaç halleri :

Genelde , ilişki süresini maksimum seviyede tutmak isteyenler , anı yaşamayı sevenler daha çok tercih ediyor . Gün içerisinde yorulmuş erkekler akşam cinsel aktivite esnasında hayal kırıklığı yaşamamak için , partnerini tatmin etmek için tercih ediyorlar .

Psikolojik anlamda yorgun ve bitkin olan erkek , cinsel ilişki öncesi stres ve yorgunluğun verdiği etkiler ile mahçup duruma düşebilir. Bu doğal bir şeydir . Böyle durumlarda bitkisel gıda takviyeleri her zaman tavsiye edilen yardım yöntemidir .

Hem psikolojik durumundan kaynaklanan eksikliğini giderir , hem de yaşadığı başarılı cinsel ilişki sonrası daha mutlu olur. Bu durumda er kişinin psikolojisinin düzelmesine yardımcı olmaktadır.

Buzzer Shot +18 Enerji İçeceği

Buzzer +18 Shot Enerji İçeceği , taşınması kolay ve konsantre olarak üretilmiş olup , etkisinden taviz verilmemiştir . İstediğinizde kullanabilir , cebinizde gücünüzü taşıyabilirsiniz .

Ginsengli Karışık Meyve Aromalı Gazlı İçecek Buzzer +18 3in 1 enerji içeceği normal Buzzer enerji içeceğinden daha konsantre olarak üretilmiş olup etkisi azaltılıp veya uzatılmamış dır . Biraz daha acı bir tadı var ama içimi kolay.

İlişki öncesi 15 ile 20 dk öncesi içilmelidir. İsminin shot olmasına bakmayın , öyle tek seferde kafaya dikilip içilmesi tavsiye edilmez. Tavsiye edilen içim şekli ilişkiye girmeden 15 ile 20 dk öncesi ufak yudumlar ile yavaşça zamana yayarak içilmesidir . Bu şekilde içildiği taktirde daha etkili bir performans alınması söz konusu .

hakkında admin

Cevap bırakın