Cinsel ilişki için doğru zaman


Cinsel ilişki için doğru zaman . Her istediğinizde eşinizle cinsel temasa girebilirsiniz. Ama bazı şeylerin tamamiyle yolunda gitmesi amacıyla yani o havayı yakalayabilmek amacıyla en doğru süreyi beklemek daha sağlıklı olacaktır.

Cinsel ilişki için doğru zaman

Unutmayın ki seks tek doğrultulu bir hadise değil ve ikinizin de birbirinizi arzulamanız gerekiyor. En makul vakte karar vermek amacıyla ilk ismim budur. Sözlü olarak ifade ederseniz eşiniz de isteğiniz dile getirirse yahut gövde dili ile bunu birbirinize anlatırsanız heves bulunmaktadır ve ilk ismim gerçekleşir.

Sevginin esasında dokunmak vardır ve başka aşamada birbirinize yavaşça dokunmaya başlarsınız. Öpmek, sarılmak, dokunmak, okşamak şeklinde jestleri sevgilinizden esirgemeyin.. 

Cinsel hayatınız yoğun mu? yoksa seyrek mi? aşama kaydediyor kavramak amacıyla partnerinize problem. İlişkimiz nasıl gidiyor, sence seks hayatımız iyi mi benzer biçimde sorularla değerlendirin. Erkekler de bazı durumlarda vücudunda bir yerlerini burun kıvırır ve bundan dolayı ilişkiden kaçar veya erteler. Bu hallerde bu hali derhal sezip ona güvenlik vermeliyiz, sımsıkı sarılıp kusursuz bulunduğunu ona söylemeliyiz.

Kadınlar olgunlaştıkça kendisine itimatı artar ve yaşama bakış açısı değişir. Bundan dolayı de cinsel yaşamında daha bağımsız, özgür, yenilikçi, mutlu etmeye ve mutlu olmaya yatkındır.  Çoğumuz elbette biliyoruz ki, hanımların iç dünyası daha kırılgan.

Eşimizden bize karşı nazik ve kibar olmasını bekleriz. Bu cinsel hayatta da böyledir. Hafifçe dokunuşlar, duygusal bir ortam, tatlı sözler ve sıcacık bir gülüş kadını baştan çıkarır ve sekse hazırlar. Psikolojik anlamda kendinizi hazır hissettiğiniz anda fiziksel olarak da seksi arzuluyorsanız karşı tarafın da arzusuyla cinsel temasa başlanır.

Cinsel ilişki için doğru zaman

En iyi seks için doğru zaman

Bir incelemeye nazaran ise en iyi seks sabah erken saatlerde yapılıyor, en yaratıcı zaman ise gece 10 ve ardından yaşanıyor.  05.22 ile 07.21 saatleri arasında gerilim hormonu tavan yapar ve mutlaka bu aralıkta uyanmamaya bakın. Cinsellik amacıyla en kötü zaman aralığı da bu sabah saatleri. 8 den sonra girilen cinsel temas tatmin ediyor ve heves çok oluyor. Yine sabah saatlerinde doğurganlık özellikleri ve sperm adedinin en yüksek bulunduğu süre.

Çocuk sahibi olmak isteyenlerin dikkatine

Çocuk sahibi olmak isteyenler sabah 8 sularında sevişmeli.. Gün 24 saat ve insanların gövde ve ruh halleri 24 kez değişiyor. Doktorlar, biyologlar ve farmakologlar bu inanılmaz hale krono biyoloji ismini veriyor.  Cinsel birliktelik amacıyla zaman ayırmak kadar en doğru süreyi seçmekte önemlidir. Araştırmalar bayanın cinsel birleşme yönünden en makul bulunmuş olduğu devresinin tane periyodunu takip eden 6. Ve 10. Günler arası olduğunu meydana çıkarmıştır. Burada tane periyodunun başladığı ilk gün baz alınmıştır.

Gün içerisinde cinsel birleşmenin süreyi mühim değildir. Bunun dışında heves problemi veya cinsel sorunlarınız var ise tek tek yahut çift olarak terapiste gitmenizde yarar var. Beyninizi cinsel temasa odaklayın ve vücuttan evvelinde beyninizi hazırlayın.  Uygun ortamı sağlayın ve karşılıklı olarak süre geldiği vakit kendinizi akışına bırakın. Uyarmacı kokular da sekse hazırlar. örneğin lavanta, yasemin şeklinde kışkırtıcı kokulardan vazgeçmeyin. İletişiminizi yüksek tutun. İsteklerinizi sevgilinize ne olursa olsun söyleyin aranızda mesafe yahut soğukluk olmamalı. Cinsel kuvveti artıran sıhhatli gıdalarla beslenin. Sex amacıyla en makul süreyi geldiği süre siz de hissedecek ve harekete geçeceksiniz..


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

384
121 shares, 384 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
65
O Da Ne
Korkunç Korkunç
52
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
39
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
26
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
13
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
130
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
117
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
104
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
91
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
78
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan