Corona Virüsten Etkilenen Dizi ve Filmler


Dünya genelinde yayılmaya devam COVID-19 yani yeni tip corona virüsü sinema sektörüne de zarar veriyor. İnsanların kalabalık ortamlardan uzak durması ve haliyle sinema salonlarına gitmemeleri yeni çıkacak olan filmleri engelliyor. Çekimleri devam eden filmler ise tedbir amaçlı iptal edildi. İşte corona virüsten etkilenen dizi ve filmler yazımızda.

Lucifer

Amerikan yapım dizi olan Lucifer, bir şeytanın hikayesini anlatıyor. 2016 yılında başlayan dizinin yayınlanmış dört sezonu bulunuyor. Ancak ne yazık ki beşinci sezon çekimleri corona virüs nedeniyle iptal edildi.

Stranger Things

ABD yapımı bilimkurgu – korku türündeki Netflix dizisi Stranger Things’in yönetmenliği ve senaristliği Duffer Brothers tarafından yapılıyor. Geçtiğimiz yaz üçüncü sezonu yayınlanan dizinin dördüncü sezon çekimleri corona virüs nedeniyle iptal edildi.

No Time to Die

B25_25594_R James Bond (Daniel Craig) prepares to shoot in NO TIME TO DIE, a DANJAQ and Metro Goldwyn Mayer Pictures film. Credit: Nicola Dove © 2019 DANJAQ, LLC AND MGM. ALL RIGHTS RESERVED.

Daniel Craig’in James Bond karakterini son kez canlandırdığı bu filmde corona virüs nedeniyle ertelenen en büyük yapımlardan biri oldu. 3 Nisan tarihinde vizyona girmesi planlanan No Time to Die’ın vizyon tarihi kasım ayına ertelendi.

Malazgirt 1071

Türk yapımı bu dizi Malazgirt Destanı’nı konu alacaktı. Haluk Piyes, Vildan Atasever, Caner Kurtaran, Cengiz Çoşkun gibi isimlerin oynadığı Malazgirt 1071 filmi, 18 Eylül tarihine ertelendiği açıklandı.

9 Kere Leyla

20 Mart’ta vizyona girmesi planlanan film ileri bir tarihe ertelendi. Filmin yeni vizyon tarihi yapımcılar tarafından açıklanmadı. Oyuncu kadrosunda Demet Akbağ ve Haluk Bilginer gibi önemli isimler bulunduran film bu yılın en heyecanla beklenen yerli yapımlar arasında bulunuyordu.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

393
129 shares, 393 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
130
O Da Ne
Korkunç Korkunç
117
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
104
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
91
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
78
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
65
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
52
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
39
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
26
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
13
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan