Şimdi Üye Ol

Giriş

Parola Sıfırlama

Şifreni mı unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru ekle

Ecem Erkek Kimdir?

Ecem Erkek Kimdir?

Show Tv’nin en sevilen programlarından Güldür Güldür Show’a yeni transfer olan ve gösterdiği yüksek performansı sayesinde dikkatleri üzerinde toplayan Ecem Erkek henüz çok genç yaşta olmasına rağmen pekçok dizide rol üstlenerek bu sayede kısa sürede kariyer elde etmiştir.

Ecem Erkek Hakkında

Star Tv kanalında Kasım ayından itibaren Çarşamba akşamları yayına sunulan ”Hayat Sırları” adlı dizide yüksek performansı ile dikkat çeken genç oyuncu 24 Haziran 1991 tarihinde Ankara ilinde dünyaya geldi. Henüz küçük yaşta oyunculuk kariyerine tiyatro üzerinden başlayan Ecem Erkek 2006 tarihinde Ankara Ömer Seyfettin Lisesinden mezun olmuştur. Lise eğitimi sonrasında ise 2007-2008 tarihleri arasında Ankara Mamak Belediyesi Konservatuarında Tiyatro Eğitimi ve Hacettepe Üniversitesinde Türkçe Topluluğu bünyesinde diksiyon eğitimlerinde yer almıştır. Ecem Erkek 2009 tarihinde Ankara Sanat Tiyatrosunda kursiyerlik yapmıştır. 2010 tarihinde ise Ankara Üniversitesi Dil, Tarih Ve Coğrafya Fakültesini ve Tiyatro Ana Sanat Bölümünü kazanarak 2015 tarihinde bu bölümlerden mezun olmuştur. Ecem Erkek bu süreç kapsamında pekçok tiyatro oyunlarında yerini almıştır. Hayat Sırları adlı dizide ise ilk kez rol üstlenerek bu sayede ilk kariyer basamağına tırmanmıştır. Ecem Erkek 61 kilogram ağırlığında olup 1.64 metre uzunluğuna sahiptir.

Ecem Erkek Aslen Nerelidir?

Ekranların sevilen genç oyuncularından biri olan Ecem Erkek Ankara ilinde dünyaya gelmiş olup aslen Sivas’lıdır. 24 Haziran 1989 tarihinde dünyaya gelen Ecem Erkek bugün itibariyle 27 yaşında olup yengeç burcuna sahiptir.

Ecem Erkek Evli Mi?

Ecem Erkek kendisi gibi başarılı bir tiyatro oyuncusu olan Yüce Armağan Erkek ile dünyaevine girmiştir.

Ecem Erkek Menajeri Kimdir?

Kendisi tarafından da dile getirildiği üzere pekçok sanatçılardan farklı olarak sıklıkla menajer değişikliği yapmadığını bilinen Ecem Erkek’in menajerlik görevini ise Evren Yeşil tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede ünlü oyuncunun sahne performansından, makyaj kullanıma kadar birçok eylemlerde ayrıca ünlü bir menajer olan Evren Yeşil eşliğinde yapılmatadır.

Ecem Erkek Güldür Güldür Show Programında Hangi Karakteri Canlandırıyor?

2018 yılı ortalarına doğru ünlü sinema oyuncularımızdan Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal yönetmenliğinde sunulan Güldür Güldür Tv programına katılan Ecem Erkek Naime rolü ile programdaki yerini aldı. İlk günden itibaren maksimum düzeyde performans sergilemesi sayesinde izleyici kitlesinden yüksek beğeni kazanan Ecem Erkek bu sayede ekranların en sevilen ve beğenilen karakter oyuncuları listesinde yer aldı.

Ecem Erkek Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Ecem Erkek genç yaşta olmasına rağmen başarılı bir eğitim sürecinden sonra kısa sürede dizi ve film setlerinde yerini almıştır. Ünlü oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler ise şunlardır;

  • 2018 yılı itibariyle Güldür Güldür Show
  • 2017 yılı itibariyle Hayat Sırları (Star Tv-Şirin Kuzgun rolünde)
  • Amerikan Rüyasi
  • Ecem Erkek Tiyatro Oyunları
  • Woyzeck
  • Tersine Dünya
  • Üç Kuruşluk Opera
  • Şark Dişçisi
  • Romeo&Juliet gibi pekçok film ve dizi türlerinde yer almıştır.

hakkında Oğuzhan

Cevap bırakın