Erkekler Nelerden Hoşlanır ?


Erkeklerin yatakta yalnızca sonuç odaklı olduğu bilinen bir yanlıştır. İnanılanın aksine erkekler de partnerlerinden farklı şeyler beklemektedirler. Kusursuz vücut ve bakımlı olmanın bir erkeği aşık etmede yeterli olduğu da genel bir yargıdır. Aşk ve cinsel hayat yalnızca dış görüntü ile devam ettirilememektedir. Özellikle yatak odasına saklanan bazı tavırlar erkekleri fazlası ile etkilemektedir. Buna göre erkekler yatakta ne ister sorusuna verilebilecek bazı ipuçları bulunmaktadır.

Erkekler Yatakta Nelerden Hoşlanır?

Sekse doğru bir biçimde başlamak erkekleri etkilemenin ilk adımıdır. Buna göre doğru açı ve hareketli pozisyonları seçmekte fayda vardır. Ancak bu noktada güvenli tarafta kalınmalı ve sakatlanmamaya özen gösterilmelidir. Henüz sertleşme tamamlanmadan bu bölge ile oynanması da sekse doğru başlamanın yollarından biridir. Ufak dokunuşlar partnerinizin daha fazla zevk almasına yardımcı olmaktadır.

Erkeklerin yatakta hoşlandığı şeylerden biri de farklı pozisyonların denenmesidir. Sürekli aynı açıda yaşanan cinsel birleşmeler bir süre sonra rutinleşmeye başlar. Bu sebeple erkekler özellikle kadınlar tarafından teklif edilen pozisyonlara oldukça ilgi göstermektedir. Yine ilişki esnasında değişik oyuncaklardan da yardım alınabilmektedir.

İlişkiye nasıl başlandığının yanı sıra nasıl sonlandığı da oldukça önemli bir konudur. Erkekler için kadınların da bu olaydan zevk aldığını görmek önemli bir noktadır. Bu sebeple sek sırasında sızlanmadan bunun eğlencesini çıkarmak gerekir. Yine seksten sonra verilen tutkulu bir öpücük de erkeği oldukça etkilemektedir.

Erkeklerin Duymaktan Zevk Aldığı Cümleler Nelerdir?

Çoğu insan ilişki anında fiziksel özelliklerini takarak o ana odaklanma sorunu yaşamaktadır. Fiziksel özelliklerini ne kadar beğendiğinizi ona söylemeniz partnerinizin özgüvenini artırmaya yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra haz aldığınız bir ilişkide övülmek onlarında hakkı!

Övmek ve değerlendirme yapmak arasında ince bir çizgi olduğu asla unutulmamalıdır. Eleştirilerde yapıcı olmak erkeklerin duymaktan hoşlandığı cümleler arasındadır. İlişki esnasında isimlerinin fısıldanması da erkekleri oldukça etkilemektedir. Bu sebeple birkaç ateşli sözcük arasına partnerinizin ismini sıkıştırabilirsiniz. Bunun seksi daha tutkulu bir hale dönüştürdüğünü ise kısa zaman sonra fark edebilirsiniz.

Erkekler Hangi Kıyafetlerden Hoşlanır?

Seks öncesinde görsel olarak erkeği kışkırtmak oldukça olumlu bir eylemdir. Naylon çoraplar, pantolon askıları ve jartiyer erkeklerin hayır diyemediği kıyafetler arasındadır. Bu tarz giyimler erkeklerde otomatik olarak seks çağrışımının yapılmasını sağlamaktadır. Onları hazırlıksız yakalamak da mükemmel sekse başlamanın ipuçları arasındadır.

Partnerinizi sekse hazırlıksız yakalamak için yapabileceğiniz ilk yol onu banyoya yollamaktır. O banyodayken siz de en sevdiği iç çamaşırınızı giyip onu odada bekleyebilirsiniz. Erkekleri bunun gibi tahrik edecek daha çok sayıda tavır bulunmaktadır.

Erkekler Kadınların Hangi Tavırlarından Etkilenirler?

Kıyafetler erkeklerin dikkatini çekmek için iyi bir araçtır. Ancak sadece kıyafetle yetinmek istemeyen cesur kadınlar için farklı yöntemler de bulunmaktadır. Erkeğin gözlerine bakarak striptiz yapılması da bu yöntemlerin başında gelmektedir. Fantezi kıyafetlerinin yanı sıra günlük kıyafetler ile de yapılabilecek striptiz, erkeğin aklını başından almaktadır.

Yeniliklere açık, cesur ve maceraperest kadınlar tavırları ile erkekleri rahatlıkla baştan çıkarabilmektedir. Bunun için yeni şeyler denemekten korkulmamalı ve utanılmamalıdır. Partnerlerin birbirini bağlaması seks hayatını renklendirecek yollardan sadece birisidir. Kısıtlanma hissiyatı erkeğin farklı bir zevke yönelmesini sağlayacaktır. Erkeklerin kadınlarda sevmediği özellikler

Ön sevişme kadınların isteği gibi görünse de erkeklerin de vazgeçemediği hareketler arasındadır. Bu sayede seks hayatı daha romantik ve eğlenceli bir yola dönüşmektedir. Tutkulu öpüşmeler ve küçük oyunlar ise ön sevişmenin ayrılmaz parçaları arasında yer almaktadır. Bu noktada ise değişik oyuncaklardan yardım almaya açık olunması gerekmektedir.

Erkeklerin Partnerinden Yatakta Beklentileri Nelerdir?

Erkekler, partnerlerinden temelde iki davranışı beklemektedirler. Bunlar sırası ile ilk adımın atılması ve orgazma ulaşılmasıdır. Genelde ilişkinin başlaması için ilk adımı erkeğin atması beklenmektedir. Oysa bu durumun tersine dönmesi erkeklerin oldukça hoşlandığı durumlar arasında. Sıcak bir sarılma ya da tutkulu bir öpüşme ise ilk adımın atılması için akala gelen yollar arasında.

Orgazma ulaşmak ise erkeklerin partnerlerinden beklediği diğer bir durumdur. Bu sebeple mutlu sona ulaşmak için ilişki boyunca erkeğin yönlendirilmesi gerekmektedir. Yönlendirme yapmak için ise zevk aldığınız noktaları partnerinize gösterebilir ya da açıkça söyleyebilirsiniz.

Egemenliğin erkekte olması da beklentilerin bir bölümünü oluşturmaktadır. Doğası gereği erkeklerin büyük bir bölümü baskın karaktere bürünmeyi sevmektedir. Bu özellikleri söz konusu yatak odası olduğu zaman da geçerliliğini korumaktadır. Bu sebeple bazı durumlarda ilişkiyi yönlendiren ve baskın tarafın erkek olmasına izin verilmelidir. Egemenlik duygusu erkeğin egosunu okşamakla birlikte cinsel deneyiminizi de daha keyifli bir hale getirecektir.

Erkekleri Etkileyecek Basit Oyunlar Nelerdir?

Erkekleri gün içerisinde etkileyebilecek basit ve ucuz yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler aynı zamanda erkekler nelerden hoşlanır sorusunun da cevaplarıdır. Buna göre telefon seksi partnerinizi etkilemek için başvurabileceğiniz ilk oyundur. Beklenmedik bir atılan bir mesaj ya da kısa bir görüşme erkeklerin tüm ayarını rahatlıkla bozabilmektedir. Buna göre ansızın onu arayabilir ve yalnızca “Seni arzuluyordum” diyebilirsiniz. Bu ve benzeri ateşli cümleler mesaj yolu ile de partnerlere iletilebilir.

Partneriniz eve geldiğinde kapıyı iç çamaşırı ile ya da çıplak açmak da oldukça etkili oyunlar arasındadır. Böyle anlarda toparlanmasına ya da soyunmasına izin vermeden ona oldukça yaklaşmalısınız. Spontane gelişen seksler erkeklerin en etkilendiği anlar arasındadır.

Romantik bir ilişki yalnızca plandan ibaret değildir. Bu sebeple yatak odasına gitmeyi beklemek yerine ilişkiyi herhangi bir yerde başlatabilirsiniz. Oturma odası, mutfak, banyo ve hatta ofis bile seks başlatılabilen alanlar arasındadır. Tezgah ya da çalışma masaları seks hayatına canlılık katmaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca farklı mekanlar ve beklenmedik yakınlaşmalar seks hayatını oldukça romantik bir hale bürümektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

381
117 shares, 381 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
13
O Da Ne
Korkunç Korkunç
131
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
117
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
104
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
91
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
78
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
65
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
52
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
39
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
26
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan