Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği 7 Özellik


Erkekler genel olarak nasıl bir kadın hayali kuruyor? erkeklerin kadınlarda sevdiği 7 özellik listesine bakacak olursak erkeklerin hayalini süsleyen ve kadınlarda görmek istediği özellikler şu şekilde sıralanmaktadır.

Çocuklarla Arası İyi Olan Kadınlar

Erkekler aile bağlarına önem vermektedir. Bu yüzden iyi bir anne olabileceğini düşündüğü kadınlarla birlikte olmak ister. Çocukları seven ve çocuklarla iyi anlaşan kadınlar her zaman için bir adım öndedir.

Makyaj Yapmayan ve Bakımlı Kadınlar

Vücut bakımına özen gösteren ve makyajsız güzel olmayı başaran kadınlar her zaman erkeklerin dikkatini çekmiştir. Bu yüzden kadınlar makyaja vakit harcamak yerine her zaman vücut bakımına ve doğal güzelliğine önem vermelidir.

Aile Bağlarının Güçlü Olması

İlk sırada da belirttiğimiz gibi erkekler aile bağlarına önem vermektedir. Bu yüzden kadın hem kendi ailesiyle hem de erkeğin ailesiyle iyi anlaşmalıdır. Bu erkek için en önemli kurallardan biri olarak da bilinmektedir. Aile bağları kötü olan bir kadın, erkek için her zaman ikinci sırada yer almaktadır.

Sevgisini Gösteren Kadın

Erkek her zaman sevgi görmek ister. Aniden sarılmalar, ani el ele tutuşmalar ve ansızın öpülme her zaman erkeği mutlu etmektedir. Sevdiği kadından ilgi gören erkek kendini daha iyi hissederken karşı tarafa da o kadar iyi hissettirmektedir.

Erkek Övülmek İster

En küçük bir şeyde bile erkek her zaman kadından övgü bekler. Kadın durumu fazla abartmadan yapılan küçük şeylerde küçük övgüler seslendirmelidir. Bu durum erkeğin hoşuna gidecektir ve övgü almak için her zaman bir şeyler yapmaya çalışacaktır. Erkekler, kendilerini öven kadınlardan her zaman hoşlanmıştır.

Cinselliği Her Zaman Kadından Beklerler

Erkek, sevdiği kadınla küçük cinsellikler yaşamak ister. Her zaman da cinselliği kadından beklemektedir. Kadının küçük cinsel konuşmaları, davranışları ve istekli olması erkeğin hoşuna giderken, sevdiği kadını daha fazla arzulamaktadır. Küçük cinsel oyunlar yapan kadın, erkeğin gözdesidir.

Sadakatli Kadın

Erkeğin en büyük korkularından biri aldatılmak olarak bilinmektedir. Kadınlar, sevdiği adamı hiç bir zaman kıskançlık durumuna sokmamalıdır. Erkek belli etmese de içten içe tedirgin olacaktır. Diğer erkeklere mesafeli duran kadınlar, erkeklerin sevdiği özelliklerdendir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
600
O Da Ne
Korkunç Korkunç
533
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
466
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
400
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
333
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
266
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
200
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
133
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
66
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
666
Kızdım

Tecrübeli

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Çoktan Seçmeli Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item