Her Kadının İzlemesi Gereken 3 Yeni Film


Dünyanın en büyük film veritabanı olan iMDb’ye kayıtlı 400 binden fazla film bulunmaktadır. Her filmin 90 dakika olduğundan yola çıkarsak hepsini izlemek için 70 yıl harcamamız gerekiyor. Bu yüzden değerli zamanlarımızı kötü filmlere harcadıktan sonra kötü hissediyoruz. Sizin için iyi olduğunu düşündüğümüz filmlerin listesi yaptık. İşte her kadının izlemesi gereken 3 yeni film yazımızda.

The Aftermath (2019)

TA_00003.NEF

II. Dünya Savaşı’ndan sonra Almanya uğradığı bozgun sonrasında ülkeyi yeniden toparlamaya çalışıyor. Eski düşmanları Almanya’ya yardım ediyor. Lewis Morgan adında bir İngiliz, yakın zamanda yıkılan Hamburg’a karısıyla birlikte geliyor. Lubert adlı bir Alman mimardan aldığı bir eve yerleşiyor. Ancak evin eski sahibi kızı ile birlikte hala o evde yaşamaya devam ediyor. Evin eski sahibi ile Lewis’in karısı Rachael arasında bir aşk başlıyor. Tipik bir aşk hikayesi filmi gibi görünse de hala her karakterin savaşın trajik sonrasıyla nasıl başa çıkmaya çalıştığı ile ilgilidir.

İMDb puanı – 6.3

Brittany Runs a Marathone (2019)

Brittany hırsı ve hedefi olmayan, herhangi bir aşk hayatına sahip olmayan bir kadın ve fazla kilolarla sorunları var. Tıbbi muayeneden sonra kilo vermesi gerektiğini fark eder fakat spor salonuna yazılacak yeterli parası yoktur. Böylece spor ayakkabılarını giyer ve koşuya gider. Alışkanlıklarını değiştirmeye çalışan Brittany, kendisiyle verdiği mücadelenin üstesinden geldikten sonra hayatında açtığı yeni sayfanın tadını çıkarmaya başlar ve New York maratonunu koşmaya karar verir.

iMDb puanı – 6.8

American Woman (2018)

32 yaşındaki Debra, bu yaşında büyükanne oldu. Debra’nın kızı Bridget yanlış zaman, yanlış erkek arkadaş ve yanlış kararlar alarak 16 yaşında anne oldu. Ancak Debra kızını destekliyor ve torununa yardım ediyor. Olabildiğinde olumlu şekilde olaylara bakıyor.

iMDb puanı – 6.8


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

394
130 shares, 394 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
26
O Da Ne
Korkunç Korkunç
13
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
130
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
117
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
104
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
91
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
78
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
65
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
52
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
39
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan