Kadınlar Neden Yaşlı (Olgun) Erkeklerden Hoşlanır


Kadınlar Neden Yaşlı ( Olgun )Erkeklerden Hoşlanır . Şimdi size hep merak edilen , kadınlar neden yaşlı ( olgun ) erkekler den hoşlanır sorusuna Alemnediyor olarak yanıt vereceğiz .

Herkesin merak ettiği bu durum , çoğu zaman tartışmalara da dönse , kadınlar olgun erkeklerden gerçekten hoşlanıyorlar . Tabi ki bunun için kendilerine göre haklı açıklamaları var . Bu açıklamaları , madde olarak sıralamamız gerekirse , ilk maddemiz şu oluyor .

1. Olgun Erkekler: Güvenlik hissi sağlarlar.

Evet arkadaşlar , kadınların en çok değer verdiği şeylerden biri , yanında ki erkeğe güvenmek ve onun omuzlarının altında iken kendilerini tamamen güvende hissetmeleri oluyor .

2. Olgun Erkekler: Drama yapmazlar.

Şunu Çok iyi biliyoruz ki kadınlar duygusaldır . Gün içerisinde , süreklki duygu yükselmesi ve iniş çıkışları yaşarlar . Erkeklerin hiç tepki vermeyeceği bir çok olaya duygusal yaklaşırlar . Olgun erkekler , kadınları tanır ve böylesi duygu değişikliklerinde kadına karşı nasıl davranacağını iyi bilir .

3. Olgun Erkekler: Karizmatik.

Olgun erkekler her şeyden önce modayı takip etmedikleri için , genç erkekler gibi abuk sabuk özenti giyinmezler . Kendi tarzları vardır ve duruşlarını oldukça iyi sergilerler . Gözlerinin altında ki kırışıklık ve özgün saçları ile daha usturuplu görünürler. Konuşmalarında ki kararlılık ve oturmuş ses tonu ile başladıkları konuşma ile ilgi odağı olurlar .

4. OlgunErkekler: Kadınlara nasıl davranılacağını bilirler.

Kadınların olgun erkeklerin yaşayabileceği tüm ilişki deneyimini olumlu buldukları görülmektedir . Olgun erkekler yaşanmışlıkları da göz önünde bulundurarak kadına yaklaşır ve kadının ruh halini , kişiliğini çabuk kavrar. Kadına , kişiliğini baz alarak yaklaşır ve hep olumlu sonuçlar alır .

5. Olgun Erkekler: Finansal olarak daha güçlüdür

Olgun erkekler , genç erkeklere göre daha finansal olarak durumları iyi olur ve kadınlar , erkeklerin yanında kendisini nasıl güvende hissetmek istedikleri gibi , finansal olarak da kendilerini erkeklerinin yanında güvende hissetmek ister. Bu daha çok Türk toplumu için geçerli bir özellik lakin gel gör ki bizim örf ve adetlerimiz de böyle.

Evet arkadaşlar biz Alemnediyor olarak elimizden geldiğince , kadınların neden olgun erkeklerden hoşlandığını açıklamaya çalıştık . Sizinde bir fikriniz var ise makalenin altına yorum yazarak bizi ve okurlarımızı aydınlatırsanız seviniriz .


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

406
141 shares, 406 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
117
O Da Ne
Korkunç Korkunç
104
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
91
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
78
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
65
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
52
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
39
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
26
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
13
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
130
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan