Kadınların Erkeklerde Sevmediği 7 Özellik


İster bir ilişkiniz olsun isterseniz arkadaş ortamınızda olsun pek çok kadının erkeklerde sevmediği birçok özellik vardır. Kadınlar için erkeklerin bazı özellikleri kalıplaşmış bir hale almıştır ama gelişen teknolojiyle bu özelliklerde yeni bir boyut kazanmıştır. İşte kadınların erkeklerde sevmediği 7 özellik şunlardır;

İlgisizlik

Çoğu kadın hala erkeklerin beklenildiği kadar ilgili olmadığını düşünür. Bunda da haksız sayılmazlar. Artık ilgisizliğinde bir bahanesi olamaz. Gelişen teknolojiyle her an her dakika aramak ya da mesaj atmak çok basittir.

Kendi Sürekli Övme

Erkeklerin kadınlar hakkında doğru bildiği yanlıştır. Sürekli kendini öven, kendinden bahseden, kendini her zaman ön plana atan bir harekettir. Kadınlar her zaman mütevazı ve beyefendi kişiliklerden hoşlanırlar.

Kaba ve Sert Davranışlar

Kadınların en hassas olduğu noktadır. Sadece kendilerine değil etrafındaki insanlara da nazik ve kibar davranılmasını isterler. En çok örnek verilen durumlardan biride cafede ya da restoranda garsonlara yapılan davranışlar kadınlarda her zaman önemlidir.

Kadınları Yönetmeye Çalışmak

Kadınların yaptığı hareketleri ya da aldıkları kararları sorgulamak kadınların sizden uzaklaşması için yeterli bir sebeptir. Bu durum özgürlüklerine düşkün olan kadınlar için çok önemlidir. Kendilerini kısıtlanmış gibi hissetmeleri size olan davranışlarının değişmesine neden olacaktır.

Anneye Aşırı Düşkünlük

Bir erkeğin annesine olan ilgisi her zaman bir kadına nasıl davranacağını gösterir. Bu yüzden sizin annenize olan ilginiz ya da ilgisizliğiniz kadınlarda kendisine de nasıl davranacağınızın izlenimini bırakır. O yüzden annenize ne ilgisiz olun ne de çok ilgili olup kadınların gözünü korkutmayın.

Bakımsızlık

Kadınların en çok önem verdiği şeydir. Kendilerine baktıkları kadar karşılarındaki erkeğinde bu denli bakımlı olmalarını isterler. Kadınları kirli sakal sevmesi sizin sadece özel ya da belirli günlerde tıraş olacağınız anlamına gelmez. Her zaman kendinize olan bakımınızı özenle yapmanız gerekir.

Yalan Söylemek

Kadınlar karşılarında her zaman dürüst bir erkek olmasını ister. Ne durumda olursanız olun asla karşınızdaki kadına yalan söylemeyin. Yalan söylemeniz bir süre sonra size olan güveni azaltacak ve ilişkiniz yıpratacaktır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
66
O Da Ne
Korkunç Korkunç
666
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
600
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
533
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
466
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
400
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
333
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
266
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
200
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
133
Kızdım

Tecrübeli

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Çoktan Seçmeli Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item