Karantinada izlenecek salgın konulu 4 film


Koronavirüs tehlikesi tüm dünya üzerinde devam ederken virüsün yayılmasını engellemek için hepimiz evde kalma devam ediyoruz. Karantina sürecinde canınız sıkılmaması için sizler için salgın konulu filmleri derledik. İşte karantinada izlenecek salgın konulu 4 film yazımızda.

Karantina – Quarantine (2008)

Bir televizyon kanalında muhabir olarak çalışan Angela Vidal, ekip arkadaşı kameramanı ile birlikte Los Angeles itfaiyesinin peşine haber için düşerler. Gece vardiyasını konu etmek için beklerken gelen bir acil durum telefonu geceyi unutulmaz bir dehşete çevirecektir. Gidilen binadaki kadın tanımlamayan bir şey tarafından etki altındadır ve bina karantina altına alınır.

Salgın – Contagion (2011)

Hava ve solunum yoluyla kolayca kapılabilen ve bulaştığı insanları birkaç gün içinde öldüren ölümcül virüs salgını hızla yayılmaktadır. Dünya çapında uzmanlardan oluşan ekip hem virüs için aşı bulmaya çalışır hem de virüsten panik yapan insanları sakinleştirmeye çalışır. Filmi izlemek için film indir sitesinden bulabilirsiniz.

Zombi Ekspresi – Train to Busan (2017)

Yoğun bir iş temposu nedeniyle kızını sürekli ihmal eden Sok-woo, doğum gününde kızıyla birlikte olmak ister. Eski eşi ve kızıyla birlikte Seul’den Busan’a giden bir trene biner. Tren kalkmak üzereyken Kore’yi saran bir zombi virüsünden etkilenen bir kadın, virüsü tüm trene yaymaya başlar. Virüsün bulaştığı herkes zombiye dönüşür. Virüs yayılırken trendeki Sok-woo, kızı ve birçok yolcu hayatta kalma mücadelesine tutulur. Full indir

Virüs – The Flu (2013)

Hava yoluyla bulaşan virüs Seul kentine yayılır. İnsanlar virüs salgını nedeniyle çaresiz şekilde önlem almaya çalışırken, enfekte olan kişi sayısı hızla artar. Virüsü kapan kişiler 36 saat içinde ölmektedirler. Seul’den yalnızca 19 mil uzaktaki bölge tamamen karantina altına alınır. Virüse karşı aşı geliştirmeye çalışan In-hye ve Ji-goo, test için karantina şehrine gitmelidirler.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

394
130 shares, 394 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
91
O Da Ne
Korkunç Korkunç
78
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
65
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
52
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
39
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
26
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
13
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
130
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
117
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
104
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan