Kız Tavlamak için Tüyolar


Kız Tavlamak için Tüyolar . Etkilendiğiniz ya da çok beğendiğiniz kızı, sadece yakışıklılığınıza güvenerek tavlamanız zor olabilir. Her ne kadar yakışıklı olursanız olun, karşınızdaki kişi zor bir kişiliğe sahip ise, tavlamanız da bir o kadar zor olacaktır.

Kız Tavlamak için Tüyolar

Kız Tavlamak için Tüyolar, Başlıklı bu yazımızın devamında, kız tavlama sanatı hakkında önemli detaylar yer almaktadır. Nasıl kız tavlarım? Diye soranlar arasındaysanız, yazımızı mutlaka sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

İşte Kız Tavlamanın Tüyoları:

Ortak arkadaşlar edinin: Eğer ki şartlar uygunsa, ortak arkadaşlar edinmeye çalışın.  Böylelikle onun nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını, anlamanız çok daha kolay olacaktır. Bunu bilmek, sizi ona bir adım daha yaklaştıracak kız tavlama sanatı arasındadır.

Yaptığı işi takdir edin: Kızlar, yaptığı işleri takdir eden erkeklerle daha çabuk kaynaşırlar. Bu yüzden nasıl kız tavlarım? Sorusuna verilecek önemli cevaplardan biriside, onun yaptığı işi takdir etmeniz yönünde olacaktır.

Şımarık olmayın: Kızların çoğu eğlenceli erkekleri sevdiklerini söyleseler de, aslında hayallerindeki erkek şımarık olmayan, ağır başlı erkeklerdir. Bu yüzden kesinlikle ama kesinlikle, şımarık olmayın. Erkeklik olgusunun temelinde yatan ağır başlılık, kız tavlama sanatı arasında önemli bir yer tutmaktadır.

Romantik ve ağır abilik: Kızların geneli hem romantik olan, hem de bir yanı ağır abi olarak tanımlanan erkeklere daha çok kapılırlar. Bu yüzden romantikliği elden bırakmamak koşuluyla, ağır abi yanınızı da göstermeyi ihmal etmeyin.

Başarın: Her şeyden önce nasıl kız tavlarım? Sorusuna verilmesi gereken cevaplardan biriside, başarmaktır. Kızlar yaptıkları işi hakkıyla yapan erkeklere, daha fazla ilgi duyarlar. Bu nedenle ister öğrenci olun, ister çalışan, yaptığınız işte başarılı olun.

Tutarsız olmayın: Kızlar, tutarsız erkeklerden adeta nefret ederler. Bu yüzden kesinlikle tutarsız olmayın. Yaptığınız her işte, istikrarlı olmaya özen gösterin.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir