Lindsey Stirling biyografisi


Lindsey Stirling biyografisi . Lindsey Stirling, inanılmaz tatlılığa ve güzelliğe sahiptir. İlk bakışta yaşını belli etmez. Daha ufak gözükebilir. Minyon tipli bir insan olmasından dolayı, daha sevimli bir dış görünüme sahiptir. Lindsey Stirling, 21 Eylül 1986’da ABDKaliforniya‘da Orange County’de doğmuştur. Çocukluğu Arizona’da geçti. Çok küçük yaşlarda piyano eğitimi almaya başladı. 6 yaşındaydı. 12 sene boyunca klasik müzik eğitimi alarak kendini geliştirdi. Brigham Young Üniversitesinde okumak için Utah‘ha taşındı. 2012 senesinde Arizona’ya geri taşındı.

Lindsey Stirling biyografisi

16 Yaşına gelene dek kendini çok iyi eğitmişti. Arkadaşlarıyla beraber bir rock gurubuna katılmıştı. Daha sonra solo şarkısını yaptı.

Amerikalı kemancı, müzisyen, dansçı, performans sanatçısı ve besteci. Lindsey Stirling, olağan üstü yeteneklere sahip sanatçı, YouTube kanalı da dahil olmak üzere, canlı ve müzik videolarını hem de koreografisini kendi yaptığı keman performansları sunmaktadır. Kemanı ile birlikte dans ederek klipler çekiyor.

2010 senesinde Amerika da düzenlenen yetenek yarışmasından birinci olmuştur.

Lindsey Stirling Fotoğrafları:


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir