Öğrenciler için 10 basit yemek tarifi


Öğrenci yemek tarifleri ile alakalı bu yazımızda öğrenciler için yiyecek tarifleri listemizi hazırlayarak talebe yiyecek tarifi listesini paylaşıyoruz.

Tek tamamımız talebe olduk ve ailemizden uzak tek yerde üniversiteye girdiğimizde hepimiz öğrenciler için en büyük problemlerden biri yiyecek yapmak oluyor. Konum bu şekilde olunca dışarıdan aldığımız iskender, pizza, kebap benzer biçimde fast foodlara kazanç yetişmiyor. Kazanç yetişmeyince ay nihayetinde fazlaca sorun yaşayabiliyoruz.

Öğrenci Yemek Tarifleri


Bu yazımızda yiyecek yapma hikayesinde sorun yaşayan öğrenciler için bayağı tek biçimde evde yapabileceğiniz talebe yiyecek tarifleri listesini hazırladık. Öğrenciler için yiyecek tarifleri sıralamasında tek fazlaca ferdin yapabileceği basit yiyecek tarifleri yer ediniyor. Sözü fazla uzatmadan şöyle ki öğrenciler için yiyecek tariflerini paylaşıyoruz.

1. Vazgeçilmezimiz Makarna

Öğrenci yemek tarifleri  içinde olmazsa olmaz yiyeceklerden önde gelen makarna tek oldukça ferdin yapabileceği yiyecekler içinde giriyor. Yaklaşık 20 dakikanızı alan makarnanın yapımı ise çok sıradan tek hal alıyor.
https://eyemektarifi.com/makarna-tarifleri/kremali-mantarli-makarna-tarifi/

2. Menemen

Küçüklüğümüzün sabah kahvaltılarında olmazsa olmaz yemekleri içinde olan menemen her ne kadar şimdi doğal kahvaltılık sebze bulamadığımızdan keyfi eskisi şeklinde güzel olmasa bile vakti olmayan öğrenciler için yiyecek tarifleri listesine girebilecek durumda.

3. Yumurtalı Ekmek

Öğrenciler için rahat yemek tarifleri içinde olan yumurtalı ekmek şayet evde bayatlamış ekmeğiniz ve birazcık yumurtanız var ise sabah yapabileceğiniz talebe yiyecek tarifleri içinde yer ediniyor.

4. Hamburger

Öğrenci yemek tarifleri içinde olan hamburgeri marketten alabileceğiniz hamburger ekmeği ve kıyma ile beraber çok bayağı tek biçimde yapabilirsiniz. Öğrenciler için olmazsa olmaz yiyeceklerden kabul edilen hamburgerin yapımı zor değil.

5. Akıtma

Annemizin küçükken bize meydana getirdiği akıtma üniversite yıllarımızda sabah kahvaltılarımız için soframızı süsleyecek cinsten tek alternatif. Öğrenciler için yemek tariflerinden kabul edilen akıtmanın yapımı ise fazlaca bayağı .

6. Çabuk Çorba

Öğrenciler için basit yiyecek tarifleri içinde olan ivedi çorbalar yoğun tek günün sonucunda yiyecek yapamayacak şekilde değilseniz sıcak su ile beraber karışmasını sağlayarak tüketmeniz açısından fazlaca bayağı tek durumda.

7. Pilav

Yapımı her ne kadar birinci deneyenler için fazlaca zor olsa bile süre içinde üniversite öğrencileri için yapılışı giderek kolaylaşıyor. Yaklaşık 1 saate yapabileceğiniz pilav talebe yiyecek tarifleri içinde en bayağı yemekler içinde.
https://eyemektarifi.com/pilav-tarifleri/detayli-pirinc-pilavi-tarifi/

8. Donmuş Pizza

Marketten hazır tek halde müsait fiyatlar ile alarak tüketebileceğiniz donmuş pizza öğrenciler için bayağı yiyecek tarifleri arasına giriyor. Fırında yakın zamanda yapabileceğiniz donmuş pizzanın yapımı fazlaca bayağı !

9. Haşlanmış Tavuk Göğsü


Özellikle sporcuların yüksek oranda tükettiği haşlanmış tavuk göğsü hem sıhhat aynı zamanda yapımı açısından zor değil. Haşlanmış halde tüketebileceğiniz tavuk göğsü bayağı talebe yiyecek tarifleri içinde yer alması düzgüsel tek vaziyet.

10. Salçalı Ekmek

Küçükken sokaklarda çamurlu ellerimiz ile yediğimiz salçalı ekmek üniversite öğrencileri için yenilebilecek bayağı talebe tarifleri içinde içeriyor. Basit ve ivedi tek halde yapabileceğiniz salçalı ekmek size eski günleri hatırlatabilir


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
600
O Da Ne
Korkunç Korkunç
533
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
466
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
400
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
333
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
266
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
200
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
133
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
66
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
666
Kızdım
admin

İmparator

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Çoktan Seçmeli Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item