Penis Büyütme Yöntemleri


En hızlı penis büyütme yöntemleri . Evet arkadaşlar Türk erkeklerinin en çok kafaya taktığı ve çağımızın hastalığı olarak adlandırabileceğimiz bir sorundan bahsedeceğim .

En hızlı penis büyütme yöntemleri

Öncelikle bu başlık altında bir kaç seçenek toplanıyor . Kısaca insanların bu kısa penis takıntısından bahsetmek gerekirse , Dünya’da hiç bir şeyin adaletli dağıtılmadığını göz önüne alırsak , penis boyu da bu adaletsizlik içerisine girmeye aday olarak çıkar. İdeal penis boyu kac cm olur ? Arkadaşlar ideal penis boyu şu kadar olur diye bir durum söz konusu değil . Dünyada yapılan araştırmalara göre insanların 5 cm ile 35 cm arası penis boyu çıkıyor. Dünyada yaşayan erkekleri bu ortalamaya böldüğünde ise ortalama 12 – 14 cm arası bir ortalama çıkıyor.

Penis boyunuz 10 cm altındaysa üzülmeyin !

Dediğimiz gibi yapılan bu araştırma sonucu kendi tahminlerimizi yürütmemiz gerekirse , dünyada yaklaşık iki milyon erkek varsa bu iki milyon erkeğin 4/1 kesimi 10 cm penis boyu ve altında kalıyor. Sizde bu lanet olası 4/1 lik kesimde iseniz , bu alt sınıftan kurtulmanın yolunu arıyor , yada bu duruma alışmış kesimdesiniz . Yahu önemli olan boyutu değilmiş ki , İşlevi önemliymiş ! diye kendinizi avutuyorsanız avutmaya devam edin madem işe yarıyor. Peki acı bir soru olacak ama boyutu büyük olan penis işlevli değil mi ? senin küçük penisin arı iğnesi gibi vızır vızır da adamın üçüncü bacağı kalas mı ? . Tabi bunlar biraz latife ile ele alınmış gerçekler ama gerçekler hani .

Gördüğünüze Üzülmeyin !

Her baktığınızda küçük olduğunu düşünüyorsanız ve elinizde kayboluyorsa sizin Penis pompası almaya ihtiyacınız var demektir . Bu küçük penis aynı zamanda psikolojik olarak da insanı çok etkiler. Kadınlardan uzak durmanızı sağlar. Yada ilk seks deneyimi yaşayacağınız sevgilinizle cinsel ilişkiye girmenizi epey zorlar. Tabi sonrasında da o acaba penisimin küçük olduğunu bana ima mı edecek beklentisi ile iyice içine kapanık bir hal almaya hiç gerek yok . Penis pompası 3 ila 6 cm arasında kesin bir uzama sağlıyor. Bilindiği gibi penis esneyen ve uzayan bir uzuv olduğundan , penis pompasının yaptığı vakum ile iyice genişler ve uzar .


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

378
117 shares, 378 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
104
O Da Ne
Korkunç Korkunç
91
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
78
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
65
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
52
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
39
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
26
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
13
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
130
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
117
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan