Penis Büyütücü Pompa Kullanımı


Her erkeğin kendi çapında büyüklüğe sahip olduğu bir penisi vardır. Asya konulu ülkemizde kaçınılmaz bir gerçek vardır ve bunu her erkek ret etmektedir.

Asyalı biyolojisinden esinlenen Türk erkeklerinin penis boyları Dünya ortalamasının biraz altında kalmaktadır. “Benim ki büyük benim işim olmaz ” mı dediniz.

Penis Büyütücü Pompa Kullanımı

Hayır aslında bunu üzülerek belirtmem gerekir ki eğer cerrahi bir operasyon geçirmemişseniz sizinde penisiniz yeterli kadar büyük değil. Tabi büyüklük kavramı biraz göreceli olmaktadır. Kimisine göre 14 – 15 cm küçük kalırken kimisine göre bu kavram büyük olarak tanımlanabilir.

2017 yılında yapılan bir araştırmanın ortaya koyduğu bazı kanıtları şimdi aktarmak istiyorum sizlere.

İsveçli ve Alman bilim adamlarının laboratuvar ortamında yapmış oldukları deneyler ve başarılı çalışmaların ürününden sizlere bahsetmek isterim. Mucize ürün penis büyütücü pompa erkeklerin yakın zamanda vazgeçilmezi olacak kadar mucize.

Sadece Büyütmez Aynı Zamanda Kalınlaştırır

İnsan oğlu her zaman geçmişten günümüze büyük objelerin hayranı olmuştur. Mesela örnek vermek gerekirse siz hiç çok ufak bir köprünün varlığından uzun uzun bahsettiniz mi konuşmalarında.

Tabi ki hayır ama bu köprü çok büyük olsaydı , hayran dolu gözleriniz şaşkınlıkla bakmazmıydı. Dev bir gökdelen binaya bakışınız ile normal bir iki katlı apartmanın insana yaşatmış olduğu ambiyans aynı mı. Sadece büyük yapılar mı dikkat çekici ve büyüleyici , hayır. Sizde konuşulacak bir penisiniz olsun ister misiniz, kim istemez ki. O halde sipariş verin ve büyük penis sahibi olun.

Uzmanlar Ve Hekimler Öneriyor

Sağlık açısından hiç bir tehlikesi olmayan ve sağlık bakanlığı onaylı ürünleri tavsiye etmenizi öneririz.  İsveçli bilim adamlarının vermiş oldukları demeçler ve ürün hakkında ki anlatımlarını Türkçe diline çevirdik ve burada size aktarmaya çalışacağız.

İsveçli bilim adamı Anders uzun süredir asya kıtasında büyük bir sorun haline gelen bu problemi çözmek için uğraşıyordu. 2016 yılının sonlarında yaptığı çalışmalardan aldığı sonuçlar ile 8 dalda nobel ödülüne layık görüldü ve 8 ödülün sahibi olduğu. Mantıklı bir açıklaması vardır illa ki yoksa 8 dalda nobel ödülü almak her bilim insanının yapacağı kolay bir olay değil.

Penis Nasıl Büyür , Penis Pompası Ne İşe Yarar

İşte yapmış olduğu araştırmaların sonucunda ortaya penis pompası adında bir ürün koydu. Bu ürünün  sadece penis büyütmek değil aynı zamanda yaşı ilerlemiş ereksiyon geçiremeyen erkekler içinde önerdiğini söyleyelim.

Peki nedir bu penis pompasının özellikleri, nasıl oluyor da penisi büyütüyor. Şimdi olayı biraz sade şekilde anlatmaya çalışayım. Her erkeğin bildiği gibi, zihinlerde yaşananlar veya real hayattaki cinsel hayatımızda bir bayan ile yakınlaşmamızın ardından penis hareket eder ve büyür.

Bunun sebebi ise kan dolaşımı beyinden gelen sinyaller doğrultusunda büyük miktarda penise pompalanır ve orada depo edilir. Bu esnada penis büyür. İşte penis pompası bu görevi üstlenir. Hava ile vakum çekilerek penis kolaylıkla büyür.

Bu işlemi günde iki defa yapmanızın ardından artık normalde hep kenarda yatan canavar artık hali hazırda göreve hazır olarak bekliyor olacaktır.

Bazı kullan erkeklerin yapmış oldukları deneme sonrası sözleri gerçekten bu pompanın yılın icadı olmaya kanıtlayacak cinsten. Bazı erkek kullanıcılar bir haftalık bir kullanımda büyümenin ve kalınlaşmanın gözle görülür halde olduğunu belirtirken, bazıları ise devamlı kalkık vaziyette olmasından dolayı çok mutlu hissettiğini, özgüveninin tazelendiğini dile getirmekte.

Penis Büyütücü Pompa Kullanımı

Penis büyütücü pompa bildiğimiz üzere en etkili bir penis büyütücü yöntemdir. Eğer ameliyat ile bıçak altına yatmak istemiyorsanız , kullanmanız gereken en önemli penis büyütücü yöntemdir. Cinsel içerikli filmlerde gördüğümüz devasa penisler kadar olmasa da kendi çapında iyi etki edecek bir penis herkesin hayali .

Hele ki gensel bir karışıklık mı oldu bilinmez , yeni nesil penis boyunda oldukça şikayetçi durumda. Yeni nesilin penis boyu eski nesillere göre daha da küçülmekte .

Bu gidişle umarım uzak doğu penis boyu standartlarına inmez. Herkesin arzuladığı penis boyu kafasında şekillenmiştir ve genel olarak şu düşünce ağırlıkla olmakta .

Aslında penisim bana yeter ama bir kaç santim daha büyük olsa çok daha iyi olurdu yönünde . Tabi ki bir kaç santim hayatında çok fazla bir şey değiştirmeyecek lakin , er kişiyi çok daha iyi hissettirecek .

Partneri ile ilişkiye girecek bir erkek için en önemli iki üç silah vardır. Bu silahlardan en önemlisi penis boyu ve kalınlığı , ardından da erken boşalma sorunu ve sertleşememe sorunu gelir.

Penis Büyütücü Pompa Kullanım Amacı

Yapılan araştırmalar sonucu , dünya genelinde kadınların %85’i penis boyuna büyük önem veriyor. Her ne kadar boy değil de işlev saçmalıkları ağızdan ağıza gezinse de acı gerçek bunun tam aksi yönünde oluyor. Peki ülkemizde durum nasıl , masum Türk kızları sizce ne demiştir.

Bir çoğunuz boya pek önem vermemiştir diye düşünse de acı gerçekler çok daha acı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Türk kadınlarının %96 oranında penis boyu ilişkide en önemli etken demiş . Saf Türk erkeği kandırılmaktan vazgeçmelisin ! .

Şöyle bir sirkelen ve ne yapman gerektiğini düşün . Ağrılı penis büyütme ameliyatı en uzak seçenek olacaktır. En öne çıkan seçenek de Penis büyütücü pompa oluyor. Ya bunlar yalan dolan milleti kandırıyorlar , pompa ile penis mi büyür ? diyenlerden misin .

Sende kendi düşüncene göre haklı sayılırsın ama doktorlar öyle demiyor işte. Penis kasları esneyen genişleyen bir dokuya sahip . Daha sokak dili ile anlatmak gerekirse çektikçe uzayan bir yapıya bağlı . Tabi çektikçe uzayan dedik de , tutup çek demiyoruz.

Bilinçsiz her uygulama kaslarda yırtılmaya , doku zedelenmesine yol açar. Maden çekmeye karar verdin arkadaş ! bırak işi bilen uzmanlar tarafından üretilmiş sağlıklı bir penis büyütücü pompa kullan , herkes kendi uzman olduğu işi yapsın .


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

387
124 shares, 387 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
117
O Da Ne
Korkunç Korkunç
104
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
91
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
78
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
66
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
53
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
39
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
26
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
13
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
130
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan