Sevgililer Günü İçin Mükemmel Hediye


Aşık olmak zor olduğu kadar aşık olunan kişiden vazgeçmek de bir o kadar zordur. Bu güzel duygunun tüm dünya tarafından kutlandığı gün olan Sevgililer Günü için çok az bir süre kaldı. Sevgilisi olan okuyucularımız sevgililerine ne alacaklarını buldular mı? Sizler için yazımızda sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz hediyeleri derledik.

Farklı kaynaklarda farklı bilgiler bulunsa da Sevgililer Günü’nün, Roma tarihinden geldiği düşünülmektedir. Roma azizlerinden biri olan Aziz Valentin, 14 Şubat 269 tarihinde öldürülmüş. Aşıklar Azizi olarak bilinen Aziz Valentin’in anısına 14 Şubat tarihinde Sevgililer Günü kullanmaya başlanmıştır.

1. Konser ya da sinema

konser ya da sinema

Sevgilinize bir hediye vermek istiyorsanız onun için en güzel hediye birlikte keyifli vakit geçirmeniz olacaktır. Bu aşamada iş tamamen sizin yaratıcılığınız da bitiyor. Birlikte bir konsere gidebilir ya da sevgilinizin de beğeneceği bir film seçerek sinemaya gidebilirsiniz.

2. Fotoğraf albümü

fotoğraf albümü

Bu oldukça klasik bir hediye gibi gözükse de sevgililerin birbirleriyle olan anıları romantik açıdan bakıldığında her zaman başarılı olmuştur. Mutlu olduğunuz anları sanal dünyadan çıkartıp elle tutulur bir hale getirmek iyi bir fikir olabilir. Fotoğraf albümünü şık bir şekilde süsleyerek hediyeye daha güzel bir hâle getirebilirsiniz.

3. Parfüm

Kadınlar için de erkekler için de vazgeçilmez bir kozmetik ürünü olan parfüm şüphesiz sevgililer gününün hayat kurtaran bir hediyesi. Sevgilinizin seveceği kokuda bir parfümü ona hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.

4. Elbise ya da gömlek

O akşam sevgilinizle bir yemek planı gibi özel bir plan yaptıysanız o planda giyebileceği bir elbise ya da gömlek hediye edebilirsiniz. Tabii bu hediyeyi özeö planınızdan birkaç saat önce vermeniz doğru olacaktır.

5. Kolye, bileklik, saat gibi aksesuarlar

Aksesuarlar, kuşkusuz sevgililer günü hediyelerinin vazgeçilmezlerindendir. Özellikle kadınların vazgeçemediği kolye, bileklik, yüzük gibi hediyeleri alabilirsiniz. Erkekler için ise saat oldukça nayif bir hediye fikri olabilir. Sonsuza kadar saklanabilecek ve anısı kalacak hediyeler olduğundan sevgilinize almak için düşünebilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

392
128 shares, 392 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
130
O Da Ne
Korkunç Korkunç
117
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
104
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
91
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
78
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
65
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
52
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
39
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
26
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
13
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan