Yalnız İzleyemeyeceğiniz 5 Korku Filmi


Merhaba sevgili okurlar, korku filmi izlemeyi sever misiniz? Cevabınız evet ise sizler için harika bir liste yaptık. Ancak yalnız izlememenizi tavsiye ederiz. İşte yalnız izleyemeyeceğiniz 5 korku filmi.

Hereditary

Yalnız İzleyemeyeceğiniz 5 Korku Filmi

Graham ailesinin büyük annesi olan Ellen öldükten sonra kızı Annie, ailesiyle birlikte aile büyüklerinin gizemli ve korkunç gizemlerini keşfetmeye başlar. Keşfettikleri gizemler karanlık bir hale geldikçe aile üyeleri kendilerine miras bırakılmış bu korkunç kaderden kaçmak için mücadele etmeye başlarlar.

The Witch

Yalnız İzleyemeyeceğiniz 5 Korku Filmi

1600’lü yıllarda beş çocuğuyla birlikte İngiltere’de yaşayan William ve Katherine çifti, ıssız bir ormanın içinde hristiyanlık dininin kurallarını sıkı sıkıya bağlı bir şekilde hayatlarını sürdürmektedirler. Garip olaylar yaşanınca aile düzenleri bozulmaya başlar. Bebek Sam, arkasında hiçbir iz bırakmadan ortalıktan kaybolur. Evin büyük kızı Thomasin garip sesler duymaya başlamıştır. İkizler ise tuhaf sözler mırıldanmaya başlamıştır. Bu olaylar ailenin başına gelecek felaketlerin başlangıcıdır.

Get Out

Chris, sevgilisi Rose’un evine ailesini ziyaret etmek için gider. Bir süre sonra evde kalan siyahilerin garip davrandıklarını fark eder. Teker teker kaybolduklarını görür. Bir şeylerin ters gittiğini anlayan Chris’in bu olayardan kurtulması gittikçe daha zor olacaktır.

Midsommar

Geleneksel bir festivale katılmak isteyen Dani ve Christian üniversite arkadaşlarıyla beraber İsveç’e gitmeye karar verrir. Tatilini geçirecekleri yeri gören gençler burayı çok severler. Ancak bir süre sonra pagan ritüellerinin yapıldığı bu yerin göründüğü kadar masum olmadığının farkına varırlar.

It Follows

Jay ve sevgilisi bir gün şehir dışındaki bir harabeye giderler. Jay’in hayatı o günden sonra tuhaf bir hâl almaya başlamıştır. Peşinde birilerinin olduğu fark eder ve arkadaşlarıyla toplanıp kendisini izleyenlerden kurtulmanın bir yolunu aramaya çalışır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

392
128 shares, 392 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Da Ne O Da Ne
130
O Da Ne
Korkunç Korkunç
117
Korkunç
Aman Tanrım Aman Tanrım
104
Aman Tanrım
Aşık Oldum Aşık Oldum
91
Aşık Oldum
Beğendim Beğendim
78
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
65
Çok Komik
Şaşırdım Şaşırdım
52
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
39
Beğenmedim
Üzüldüm Üzüldüm
26
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
13
Kızdım

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Makale
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Açılır Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Oylanabilir Liste
En iyi listeye karar vermek için oy kullan